Новости

Міжнародний форум Адама Сміта-2019

02.12.2019 / 08:30

Після минулорічного успіху інавгураційного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні ми раді представити захід і в цьому році!

Він відбудеться 3 — 4 грудня 2019 року та об'єднає українських та міжнародних представників приватного та прем’єр банкінгу, сімейні офіси та компанії з управління активами, приватних клієнтів-юристів, податкових радників та харизматичних підприємців.

На цьогорічному форумі ми забезпечимо Вас найсвіжішими новинами останніх тенденцій в галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, а також детально розглянемо найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

За цим запрошенням через журнал «Вісник. Офіційно про податки» Ви отримуєте право на отримання 15 % знижки.

Для цього достатньо ввести при реєстрації Ваш VIP-код: XUC015mVisnyk

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ.

НОВИНКИ В ПРОГРАМІ:

 • Ключова презентація від 1st Family Office Ukraine:

Дмитро Кононець, Співзасновник та Керуючий Партнер компанії. Дмитро Кононець поділиться своїм досвідом, як галузь приватного банкінгу змінюється у всьому світі, які моделі послуг використовуються сьогодні в Україні та на що очікують українські бенефіціари. Він розповість про перші кроки, які зробила його команда для розбудови першого українського сімейного офісу.

 • Ключова презентація щодо способу мислення українських мільйонерів від Тараса Кириченка та Тимофія Бріка, експертів у галузі соціології з Київської школи економіки. Саме Ви станете першою аудиторією, перед якою вони представлять результати свого соціологічного дослідження «Життя заможних українців. Нові історії успіху». У доповіді будуть досліджені способи мислення заможних українців, їх ідеї, переконання та моделі поведінки, подібно до захоплюючого бестселера New York Times «Спосіб мислення мільйонера».
 • Найсвіжіший порівняльний аналіз питань юрисдикції для осіб з високим рівнем доходу від Андрія Зайцева, Директора департаменту приватного банкінгу, East-West United Bank S.A. Андрій Зайцев проведе порівняльний аналіз Швейцарії, Кіпру та Люксембургу як можливих країн юрисдикції для українських заможних людей, враховуючи спеціальні особливості виконання місцевих вимог для українських клієнтів.
 • Аналіз привабливості Європи та Кіпру для осіб з високим рівнем доходу від Георгія Докучаєва, Директора з продажів, Prime Property Group, Кіпр. Ви маєте можливість дізнатися про останні найважливіші тенденції в сфері отримання дозволу на проживання та громадянства через програми інвестицій, а також обговорити всі їх переваги та недоліки для заможних українців.

Огляд основних подій:

 • Майстер клас щодо планування правонаступництва зі швейцарськими експертами
 • Порівняльна сесія галузі приватного банкінгу в Україні та в інших країнах
 • Глибокий аналіз законодавчих змін в Україні в 2019 році з спеціальним фокусом на валютній лібералізації: їх вплив на осіб з високим рівнем доходу
 • Погляд на майбутнє світу офшорів та глобальна тенденція до прозорості: BEPS та інші ініціативи
 • Аналіз глобальних імміграційних тенденцій та як вони впливають на українських осіб з високим рівнем доходу
 • Дискусія щодо приватного та прем’єр банкінгу в Україні та за кордоном
 • Огляд інвестиційних уподобань заможних українців та новини зі сфери структурування активів 
 • Діамантовий гала-вечір наприкінці першого дня

Цього року Ви маєте можливість зустрітися з делегатами форуму, представниками компаній  Bendura Bank AG, Union Bancaire Privée, Banque Havilland (Schweiz) AG, Banque Internationale à Luxembourg, CIM Banque, Bank of Singapore та з багатьма іншими.

Натисніть тут для перегляду попереднього Порядку денного форуму!

Приєднуйтесь до нас у групах на Facebook та LinkedIn: додайте Вашу точку зору, запропонуйте питання для дискусій та візьміть участь у дебатах. Ваша точка зору дуже важлива для нас!

Сподіваємось побачити Вас у грудні в Києві! 

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити Ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!