Новости

Услуги по ремонту электрооборудования: может ли коммунальное предприятие определять дату формирования НК по кассовому методу?

25.10.2019 / 17:00

Платник податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, перелічені у п. 187.10 ст. 187 ПКУ, визначає дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту з ПДВ за касовим методом виключно за такими операціями. За операціями, які не передбачені п. 187.10 ст. 187 ПКУ, платник податку повинен застосовувати загальні правила визначення дати виникнення податкових зобов'язань та формування податкового кредиту, встановлені відповідно пунктами 187.1 ст. 187 та 198.2 ст. 198 ПКУ.

Отже, якщо послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель,  не включено до переліку послуг, визначеного у п. 187.10 ст. 187 ПКУ, та плата за них, не включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, то за операціями з отримання таких послуг платник податку визначає дату формування податкового кредиту за загальними правилами, встановленими п. 187.1 ст. 187 ПКУ.

/ІПК від 17.10.2019 р. № 812/ІПК/08-01-04-01-10/

«Горячие линии»

Дата: 14 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42