Новости

Госгеокадастр открывает доступ к данным

28.10.2019 / 13:30
Госгеокадастр открывает доступ к данным

На Публічну кадастрову карту нанесли новий інформаційний шар «Геонадра» — інформація про видані дозволи на користування надрами. Як повідомляє прес-служба Уряду, це суттєвий крок до формування єдиної системи держкадастрів.

У системі також відображаються наявні обмеження на використання земельних ділянок. Інформація надається ДП «Державний інформаційний геологічний фонд України» та доступна всім громадянам за посилання на Публічну кадастрову карту: http://newmap.land.gov.ua

Днем раніше на сайті Уряду розміщено повідомлення, що Держгеокадастр почав оприлюднювати висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Зазначається, що інформація оновлюватиметься автоматично один раз на добу і доступна за посиланням: https://land.gov.ua/exterritoriality/.

Більше того, розміщено інформацію про дату реєстрації, реєстраційний номер проекту та його розробника, територіальний орган Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки, статус розгляду проекту, дату, номер та тип висновку, а також прізвище експерта територіального органу Держгеокадастру, що видав висновок. Також функціонал дозволяє здійснювати пошук за вибраним параметром, зокрема за регіоном, типом або статусом висновку.

Слід нагадати, що 11 жовтня Держгеокадастр відкрив інформаційні шари про «Ліси», «Незареєстровані землі» та «Природно-заповідний фонд».