Новости

За каждый модуль безопасности РРО Нацбанка необходимо уплатить 3,85 грн

30.10.2019 / 14:00

Набрала чинності постанова Правління Нацбанку «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 25.10.2019 р. № 124.

Таблицю 3 розділу III Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, який виконує функції Платіжної організації, Центрального маршрутизатора і розрахунково-клірингового центру, розрахункового банку Національної платіжної системи «Український платіжний простір» доповнено новою послугою Нацбанку, а саме: «надання виробникам модулів безпеки реєстраторів розрахункових операцій файлів з даними, необхідними для персоналізації модулів безпеки реєстраторів розрахункових операцій (за кожен модуль безпеки реєстраторів розрахункових операцій, дані про який надаються), за тарифом 3,85 грн, платником якої є юридична особа — виробник модулів безпеки реєстраторів розрахункових операцій».

Також внесено зміни до Тарифів на послуги, що надаються Засвідчувальним центром Національного банку України та акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України, виклавши їх у новій редакції.