Новости

Бюджет-2020 — бюджет развития государства и безопасности людей

05.11.2019 / 13:30
Бюджет-2020 — бюджет развития государства и безопасности людей

5 листопада Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук публічно презентував допрацьований проект Державного бюджету-2020.

Презентація Прем'єр-міністра України щодо Державного бюджету на 2020 рік

«Сформувати бюджет розвитку в теперішніх умовах — задача не з простих. Тим більше цей і наступний рік — пікові з точки зору погашення та обслуговування наших зовнішніх зобов'язань. Для забезпечення належного рівня соціальної підтримки та соціального захисту вся наша робота спрямована на підвищення соціальних стандартів та добробуту кожної української родини», — підкреслив Олексій Гончарук.

Прем'єр-міністр України зазначив, що формування дохідної частини Державного бюджету вперше відбувається без підвищення податків, але зі скороченням дефіциту, щоб зменшувати боргове навантаження на країну та громадян.

«Ми будемо більше заробляти всередині країни — за рахунок реформ, приватизації, внутрішніх та зовнішніх інвестицій, лібералізації ринків. Закладаємо кошти на розвиток, зокрема регіональний: дороги, інвестиційні проекти. На оборону та безпеку у 2020 році передбачили 5,45 % від ВВП. Збільшувати ефективність почали з себе — скорочуємо видатки на чиновницький апарат на 10 %»,  наголошує Прем'єр-міністр України.

Олексій Гончарук підкреслив, що ключова ідея Бюджету-2020 — це підтримка людини як найвищий пріоритет держави та Уряду.

«Ми створюємо умови для людей та навколо людей. Захищаємо тих, хто цього найбільше потребує, і не заважаємо, даємо можливості тим, хто прагне розвиватися», — зазначив Олексій Гончарук під час презентації.

Прем'єр-міністр України озвучив основні показники допрацьованого документа.