Новости

Доходы резидента Польши за услуги по международной перевозке: при каких условиях не облагаются налогом?

08.11.2019 / 14:30

Доходи за договором транспортного експедирування з надання послуг з міжнародних перевезень автомобільним транспортом, які отримує резидент Польщі, що не має постійного представництва в Україні (експедитор), звільняються від оподаткування в Україні (п. 1 ст. 7 Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Польща про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень) за умови надання резидентом Польщі довідки, яка підтверджує його резиденцію і відповідає вимогам ст. 103 Кодексу.

/ІПК від 28.10.2019 р. № 1033/ІПК/26-15-04-04-11/

«Горячие линии»

Дата: 28 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42