Новости

Законодательство по РРО хотят усовершенствовать: ГНС с Минфином нарабатывают предложения

13.11.2019 / 10:00

Фахівці ДПС взяли участь у робочій групі при Мінфіні України щодо напрацювання пропозицій із вдосконалення законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Цього разу на засіданні почали обговорення концепт-документа, який визначає специфіку роботи нової системи програмних РРО. Фахівці ДПС надали пропозиції до порядку реєстрації програмних реєстраторів розрахункових операцій та їх застосування, а також щодо вирішення низки інших процедурних питань. Учасники робочої групи, а це окрім податківців також представники Мінфіну, Національного банку, громадськості та бізнес-асоціацій, проаналізують запропоновані проекти та нададуть свої зауваження та коментарі до них.

Нагадаємо, що у зв’язку з ухваленням законів від 20.09.2019 р. № 128-IX та 129-IX потребує доопрацювання та аналізу низка нормативно-правових актів, якими регулюється питання застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Саме це і є першочерговим завданням робочої групи — підготувати підзаконні нормативно-правові акти, необхідні для впровадження програмних РРО. Йдеться, зокрема, про надання податковою службою платникам податків функціонального безкоштовного програмного рішення для застосування у тестовому режимі.