Новости

Предоставление работникам средств индивидуальной защиты: начислять ли НДС?

14.11.2019 / 17:30

Операції з надання працівникам засобів індивідуального захисту (далі – ЗІЗ), необхідних для виконання ними професійних обов’язків у межах переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 р. № 994 «Про затвердження переліку заходів та засобів з охорони праці», та передбачених у нормативно-правових актах з охорони праці за нормами безоплатної видачі працівникам ЗІЗ, не є операціями з постачання товарів.

При цьому якщо працівник платника податку звільняється, але термін використання ЗІЗ не настав і його вартість утримується із заробітної плати працівника у зв’язку з тим, що такий одяг не повертається платнику податку, то такий платник податку повинен нарахувати податкове зобов’язання, виходячи з бази оподаткування, визначеної згідно зі ст. 188 ПКУ.

ЗІР, категорія 101.07

«Горячие линии»

Дата: 12 декабря, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42