Новости

Вывоз оборудования в таможенном режиме временного вывоза: как отразить в декларации по НДС?

22.11.2019 / 18:00

Згідно з п. 206.8 ст. 206 ПКУ до операцій із вивезення товарів за межі митної території України; в митному режимі тимчасового вивезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування за умови дотримання вимог та обмежень, встановлених главою 19 Митного кодексу України.

Згідно з формою декларації з ПДВ:

  • для відображення операцій з вивезення товарів за межі митної території України передбачено рядок 2;
  • для відображення операцій, які звільнені від оподаткування, передбачено рядок 5.

У рядку 2 декларації з ПДВ вказуються обсяги операцій з вивезення і товарів за межі митної території України, що оподатковуються за .нульовою ставкою відповідно до вимог пп. 195.1.1 п. 195.1 ст. 195 ПКУ.

У рядку 5 декларації з ПДВ вказуються, зокрема, обсяги операцій з постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування відповідно до ст. 197 ПКУ, тимчасово звільнених від оподаткування відповідно до підрозділу 2 розділу XX ПКУ та звільнених відповідно до міжнародних договорів (угод).

Враховуючи викладене, операції з вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення, до яких застосовується умовне повне звільнення від оподаткування відповідно до п. 206.8 ст. 206 ПКУ, в декларації не відображаються.

/ІПК від 11.11.2019 р.  № 1263/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 12 декабря, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42