Новости

Жилье в собственность в обмен на выплаченный пай: когда без НДС?

02.12.2019 / 12:10
Жилье в собственность в обмен на выплаченный пай: когда без НДС?

ДПС України роз’яснила, що у випадку, коли замовник будівництва самостійно не здійснює будівництво об'єктів житлової нерухомості, а залучає до будівництва підрядника, для цілей оподаткування ПДВ постачання підрядником замовнику будівництва послуг із спорудження таких об'єктів житлової нерухомості є операцією з першого постачання житла, яка оподатковується ПДВ у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Операція замовника будівництва з постачання асоційованому члену кооперативу прав на одержання у власність нерухомого майна у новозбудованому житловому будинку в обмін на сплачений пай є операцією з другого постачання житла (об'єкта житлового фонду), яка звільняється від оподаткування ПДВ згідно з пп. 197.1.14 п. 197.1 ст. 197 ПКУ.

/ІПК від 15.11.2019 р. № 1335/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 26 декабря, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42