Новости

Доход в виде неустойки: облагается ли налогами?

10.12.2019 / 17:00

ГУ ДПС у Тернопільській області на запитання щодо оподаткування суми доходу у вигляді неустойки зазначило, що такий дохід включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку відповідно до пп. 164.2.14 ст. 164 ПКУ, крім випадків, визначених цим підпунктом. При цьому юридична особа зобов’язана виконати усі функції податкового агента, визначені ПКУ.

/ІПК від 18.11.2019 р. № 1376/ІПК/19-00-33-01-22-01/

«Горячие линии»

Дата: 23 января, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42