Новости

Поставка товаров, оплата за которые не была осуществлена: когда определять обязательство по НДС?

13.12.2019 / 09:00

З метою оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання товарів, оплата за які не відбулася і постачальник не визначав податкові зобов'язання за касовим методом, датою виникнення податкових зобов'язань з ПДВ вважається дата, на яку припадає початок передачі товару від постачальника або безпосередньо покупцю, або організації, яка здійснюватиме доставку покупцю цього товару будь-яким способом (перевезення, пересилання тощо).

Підтвердженням дати, на яку припадає початок передачі (переміщення) товару, є дата, вказана у документах на перевезення (переміщення, пересилання ) товару, які відповідно до ст. 307 ГКУ оформлюються в установленій формі із складанням комплекту перевізних документів з урахуванням виду транспорту, яким здійснюється перевезення.

/ІПК від 27.11.2019 р. № 1598/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 20 февраля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42