Новости

Изменился порядок предоставления статистической и финансовой отчетности респондентов районов и городов областного значения

11.01.2020 / 12:00

У зв’язку з реалізацією плану дій Уряду щодо реформування органів державного управління та на виконання наказу Держстату щодо оптимізації структури територіальних органів державної статистики з 1 січня 2020 року припиняють свою діяльність відділи статистики у районах.

У зв’язку з цим респонденти в районах та містах обласного значення мають подавати державну статистичну та фінансову звітність до Головного управління статистики, на власний вибір, у таких форматах:

- в електронному вигляді з використанням:

а) безкоштовного програмного забезпечення «КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА»;

б) комерційного програмного забезпечення: M.E.Doc, FREDO Звіт, ЗвітОператор, Арт-Звіт Pro, iFin, Соната, Приват24 для бізнесу, REPORT (детальніше — у рубриці «Респондентам — сервіс Електронна звітність»);

- поштою  — на адресу Головного управління статистики: 18001, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, буд 39.

Перелік форм, за якими необхідно звітувати до органів державної статистики, можна отримати у сервісі «Пошук за кодом ЄДРПОУ».

Бланки форм статистичної звітності та інструкцій/роз’яснень по їх заповненню представлені у розділі «Респондентам — Альбом форм державних статистичних спостережень».

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності зазначено в рубриці «Респондентам — Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності».

Контактні телефони з питань подання звітності: (0472) 33 89 70, (093) 354 64 81, (093) 354 63 69.

Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) необхідно надіслати відповідну заяву та документ про оплату у зручний спосіб (поштою, електронною поштою — gustat@ck.ukrstat.gov.ua).

Головне управління статистики у Черкаській області