Новости

Декларация госслужащих дополнена новым разделом

15.01.2020 / 10:30

З 01.01.2020 р. суб'єкти декларування при заповненні декларації мають зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі — УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім'ї.

Оновлена Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, містить окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2,1 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ> декларації) та членів його сім'ї (розділ 2.2 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ'Ї СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації).

Як виглядає УНЗР та де його отримати?

УНЗР — це унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі. Його можна знайти на ID-картці та закордонному біометричному паспорті. Представлений такий номер двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-». Такий унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним протягом усього життя.

У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР —  декларацією передбачена можливість проставляння позначки, що такий номер відсутній.

До речі, якщо суб’єкт декларування не має ні ID-картки, ні закордонного біометричного паспорта, то він має можливість отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру зі своїм  УНЗР, звернувшись відповідно до відділення Державної міграційної служби.