Новости

Доход по договору ГПХ получен от работодателя: какой размер ЕСВ начисляется?

28.01.2020 / 17:20

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена частиною п’ятою   ст. 8 Закону № 2464 застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

У разі отримання фізичною особою винагороди (доходу) за цивільно-правовими договорами від свого роботодавця роботодавець нараховує єдиний внесок на суму винагороди (доходу) такої фізичної особи у розмірі 22 % .

За матеріалами ГУ ДПС у Дніпропетровській області

«Горячие линии»

Дата: 12 марта, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42