Новости

Списание потерь продукции: когда начисляются НДС-обязательства?

20.02.2020 / 16:20

ДПС України пояснено: якщо придбання продукції, що списується, здійснювалося з ПДВ, то підприємство повинно не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду, в якому відбувається її списання, здійснити нарахування податкових зобов’язань з ПДВ за основною ставкою виходячи із вартості придбання такої продукції та  відповідно до обсягів списання втрат (п. 198.5 ст. 198 ПКУ).

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания

«Горячие линии»

Дата: 9 апреля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42