Новости

Нецелевая благотворительная помощь: размер не облагается НДФЛ?

27.04.2020 / 17:00

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що до оподатковуваного доходу  не включається сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим пп. 169.4.1 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року. Визначений відповідно до цієї норми граничний розмір  доходу становить: у 2018 році – 2 470 грн, у 2019 році – 2 690 грн, у 2020 році – 2 940 грн.