Новости

COVID-19: для ФЛП, имеющих детей, выделено «карантинные»

30.04.2020 / 14:15

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що Уряд виділив кошти – 1,6 млрд грн грн із Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої груп платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг. Це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей у період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики. Міністр впевнена, що найближчим часом, після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради України, програма повністю запрацює.

Таке рішення Уряду дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей фізичних осіб –  підприємців.

Нагадаємо, що відповідно до постанови КМУ «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», яка була прийнята 22.04.2020 р., допомога на дітей фізичним особам – підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6 років – 1 779 грн; для дітей віком від 6 до 10 років – 2 218 грн).

Виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його відміни.