Новости

Использование неоформленной земли: необходимо ли уплачивать плату за землю?

06.05.2020 / 16:25

Підприємство має у користуванні будівлю магазину, але майнові права на землю, на якій розташовано ця будівля, відсутні. Чи має воно сплачувати плату за землю за таку ділянку? 

ГУ ДПС у Дніпропетровській області наполягає, що підставою для нарахування земельного податку є дані Державного земельного кадастру (п. 286.1 ст. 286 ПКУ), а обов’язок зі сплати земельного податку виникає з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою (п. 287.1 ст. 287 ПКУ).

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания