Новости

ТЦУ: признаются ли контролируемыми операции, совершенные с резидентом Польши за 2019?

07.05.2020 / 14:30

ДПС України роз’яснила, що оскільки у 2019 році організаційно-правова форма резидента Республіки Польща з організаційно-правовою формою Spółka Komadytowa (S.K.), Spółkapartnerska, Spółka Komadytowo-Akcyjna (S.K.A.), Spółka Jawna (S.J.), Spółkaprawa Cywolnego (S.C.) не була включена до Переліку КМУ від 04.07.2017 р. № 480, то операції з таким контрагентом не підпадали під визначення контрольованих та коригування фінансового результату до оподаткування за результатами 2019 року відповідно до вимог пп. 140.5.4 ст.140 ПКУ не здійснювалось.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания