Новости

COVID-19: дополнительная поддержка для налогоплательщиков

12.05.2020 / 13:30

13 травня 2020 року в Верховній Раді України планується розглянути проєкт Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19) (реєстр. № 3329-д).

Обґрунтування необхідності прийняття законопроєкту

Зменшення ділової активності, викликане поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), зумовлює особливу необхідність від держави вжиття заходів підтримки платників податків.

Такі заходи вже частково вживалися. Зокрема, було прийнято Закони України:

- Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19);

- Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19);

- Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания