Новости

COVID-19: в планах ВРУ – государственная поддержка сферы культуры, креативных индустрий, туризма, малого и среднего бизнеса

12.05.2020 / 17:10

13 травня 2020 року в Верховній Раді України планується розглянути проєкт закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)  (реєстр. № 3377).

Обґрунтування необхідності прийняття законопроєкту

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 запроваджено карантині заходи з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19. Також запроваджені обмежувальні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19 і на рівні територіальних одиниць, у тому числі встановлений режим надзвичайної ситуації у кількох областях України.

Запровадження таких заходів безпосередньо впливає на виконання державою своєї соціальної, економічної, правозахисної функцій, вводяться певні обмеження прав та свобод людини і громадянина.   

Враховуючи те, що поширення коронавірусу COVID-19 відбувається у багатьох країнах світу, як наслідок стрімко знижується ділова та економічна активність, знижуються обсяги виробництва, надходження до державного та місцевих бюджетів,  збільшується безробіття,  зростає попит на соціально значущі товари та товари протиепідемічного призначення у тому числі і в Україні.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания