Новости

Мазут приобретен для дальнейшей реализации: при каких условиях без акциза?

13.05.2020 / 11:20

ДПС України роз’яснила, що якщо підприємство купує мазут паливний за кодом УКТ ЗЕД 2710 19 68 10, який відповідає технічним умовам ДСТУ 4058-2001 (який не входить до переліку підакцизних товарів відповідно до пп. 215.3.4 ст. 215 ПКУ), що підтверджено відповідними документами, та надалі здійснює його реалізацію, у такого підприємства не виникатиме...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания