Новости

Лише реєстрація та рекламування лікарського засобу не є операціями, які безумовно приводять до отримання доходу на території України

14.05.2020 / 09:40

Статтею 5 Угоди між Україною і Федеративною Республікою Німеччина про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доход і майно визначено, що термін  «постійне  представництво» означає постійне місце діяльності, через яке повністю або частково здійснюється комерційна діяльність підприємства.

Термін «постійне представництво», зокрема, включає: a) місце управління; б) філію; в) офіс; г) фабрику; д) майстерню; е) шахту, нафтову або газову свердловину, кар’єр або будь-яке інше місце розвідки або видобутку природних копалин. Натомість Угода не відносить до постійних представництв сукупну діяльність постійного місця діяльності, яка має підготовчий або допоміжний характер.

У роз’ясненнях до положень Модельної Конвенції ОЕСР, на основі якої підписано Угоду, наведені критерії для оцінки діяльності представництв як допоміжної або підготовчої. Діяльність представництва не може вважатись такою, що має допоміжний характер, якщо вона переважно здійснює такі самі функції, що і материнська компанія.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания