Новости

Законопроект № 1210: будет ли вето, знает только Президент!

15.05.2020 / 09:45

Президент України має намір ветувати ухвалений у січні Верховною Радою законопроєкт № 1210 зі своїми пропозиціями. Про це на онлайн-конференції заявив уповноважений Президента з земельних питань Роман Лещенко.

«На законопроєкт № 1210 буде накладено вето з пропозиціями та зауваженнями Президента. Виходячи з цього «соєві правки» з точки зору реалізації за цим законопроєктом – питання зняте», – сказав Лещенко.

«Наприкінці травня Верховна Рада переходить у штатний режим роботи, ми проведемо додаткові консультації з депутатськими групами, думаю, в разі активної роботи протягом календарного місяця ми закриємо це питання, оскільки була публічна обіцянка Президента щодо «соєвих правок», – зазначив уповноважений.

Однак майже одночасно «Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві» (№ 1210) вступить в силу найближчим часом», – зауважує заступник керівника Офісу президента України Юлія Ковалів.

«Прийнятий парламентом законопроєкт дозволить продовжити реформування Державної податкової служби шляхом перетворення її в єдину юридичну особу і підвищення прозорості її діяльності. Крім того, законопроєкт містить низку важливих норм, спрямованих на вдосконалення системи адміністрування податків, передбачає імплементацію положень плану BEPS по боротьбі з розмиванням податкової бази, розширює інвестиційні стимули шляхом введення прискореної амортизації та інше», – зазначила вона в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» у четвер.