Новости

Реализация товаров работникам: необходимо ли составлять сводные НН?

19.05.2020 / 18:30

Офіс великих платників податків ДПС інформує, що за визначенням ст. 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений Кодексом термін.

Як відомо, платники податку в разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, які мають безперервний або ритмічний характер (п. 201.4 ст. 201 Кодексу), можуть складати зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер або зведену податкову накладну для покупців-осіб, які не зареєстровані платниками податку.

 

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания