Новости

Доход обжалован в суде: представлять ли декларацию об имущественном состоянии и доходах?

25.05.2020 / 16:00

ДПС України нагадала, що нормами ст. 179 ПКУ не передбачено звільнення платника податків від подання податкової декларації за підсумками звітного (податкового) періоду у випадку судового оскарження таким платником суми доходу у вигляді додаткового блага, яка зазначена фінустановою (банком) у формі №1ДФ. Фізична особа зобов'язана самостійно...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания