Новости

Оплата после перехода на общую систему налогообложения: нарушаются ли условия применения упрощенной системы?

27.05.2020 / 09:00

Чи вважається порушенням умов перебування на другій групі платника ЄП ФОП, яка надала послуги платнику ЄП, який здійснив оплату після переходу на загальну систему оподаткування?

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку регулюється главою 1 розділу ХІV «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» ПКУ.

Пунктом 291.4 ст. 291 ПКУ встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку, зокрема, друга група – фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

  • не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
  • обсяг доходу не перевищує 5 000 000 грн.

Поряд з цим слід зазначити...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания