Новости

Декларирование-2020: представлять ли декларацию, если налог был уплачен у нотариуса?

01.06.2020 / 12:00

Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи ФО, яка отримала доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування протягом звітного року та при нотаріальному посвідченні договорів був сплачений ПДФО?

Відповідно до абзацу четвертого п. 179.2 ст. 179 розділу IV ПКУ обов’язок платника податку щодо подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, від операцій продажу...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания