Новости

Мир о налогообложении: банковская индустрия не будет прежней

11.06.2020 / 10:20

Наслідки кризи негативно вплинуть на швейцарську банківську сферу, вважає видання finews.com. Ось кілька тенденцій, які можуть змінити вигляд традиційного банкінгу:

1. Масове скорочення персоналу — очікується до 40 % скорочень робочих місць унайближчі кілька місяців. На зміну приходять цифрові технології.

2. Офіси перетворяться на музеї — менше робочих місць, менша потреба в офісах. Новий тренд — використання домашнього офісу є винятково вигідним, оскільки дає змогу банкам скоротити витрати.

3. Закриття представництв. За винятком деяких випадків стає складно забезпечити прибутковість банківських представництв.

4. Костюм і краватку можна відкласти до кращих часів: нові умови роботи засвідчили, що формальностей в одязі можна уникнути. Очікується, що клієнти не будуть вимогливими до зовнішнього вигляду співробітника банку.

5. Масовим відрядженням можна сказати «до побачення» — відеочати та відеоконференції довели свою ефективність, тому бізнес-подорожі розглядатимуться тільки у разі крайньої необхідності.

...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания