Новости

Экологический налог: когда в последний раз отчитываться в случае прекращения деятельности?

17.06.2020 / 18:10

Протягом якого строку після внесення запису до ЄДР про припинення ЮО або підприємницької діяльності ФОП платник екологічного податку подає останню податкову декларацію екологічного податку (ліквідаційну) та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях)?

Після внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, платник екологічного податку подає до контролюючих органів останню податкову декларацію екологічного податку у паперовому вигляді за податковий (звітний) квартал, на який припадає дата ліквідації, до закінчення такого звітного кварталу або протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

Згідно з п. 49.1 ст. 49 ПКУ податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания