Новости

Проверка может быть легкой: загружайте пособие для предпринимателей

17.06.2020 / 17:30
Проверка может быть легкой: загружайте пособие для предпринимателей

Державні перевірки завжди створювали дискомфорт для українського бізнесу і, на жаль, сьогодні ситуація не змінилася. Підприємці чекають на візит інспектора з побоюванням, не можуть спрогнозувати, що буде, коли представник контролюючого органу постукає в двері, а часто навіть не мають можливості отримати фахову юридичну допомогу щодо проходження перевірок.

Повноцінно оптимізувати процес державного контролю без втручання влади неможливо, проте можна допомогти бізнесу  пояснити поточне законодавство простими словами і без остраху навчити захищати свої права.

Саме тому аналітичний центр EasyBusiness за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створив безкоштовний практичний посібник «Легкі перевірки: порадник для бізнесу» та серію відео, що допоможуть підприємцям зрозуміти процес перевірок без ступеня магістра з юриспруденції.

Порадник – це покрокова інструкція про проходження перевірок. Завдяки йому підприємці зможуть дізнатися, як поводити себе під час процедури та що робити після, як діяти, якщо наявні порушення з боку інспектора. Крім того, порадник допоможе розібратися із законодавством і дасть практичні поради від юристів.

Порадник для бізнесу містить:

● зрозуміле трактування законодавства;

● детальний алгоритм дій до, під час та після проходження перевірки;

● практичні поради юристів;

● зразки корисних документів та звернень до контролюючих органів.