Новости

Отпуска в связи с карантином: какая продолжительность?

19.06.2020 / 13:50

Держпраці України наголошує, що відповідно до пп. 3-1 частини першої ст. 25 Закону України «Про відпустки» відпустка без збереження заробітної плати у зв’язку із карантином надається на період оголошення карантину на відповідній території.