Новости

НБУ: валютный рынок пополнили новые участники

06.07.2020 / 15:20

У ІІ кварталі 2020 року Нацбанк видав ліцензію на здійснення валютних операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі новому учаснику — ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ІНВЕСТ», а також розширив перелік валютних операцій ТОВ «ФК «ПРОФІНЕФ», дозволивши здійснювати, крім торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, переказ коштів.

Крім того, у II кварталі Національний банк ухвалив рішення переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій АТ «УКРПОШТА» та видав ліцензію на здійснення валютних операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та переказ коштів.

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам валютного ринку. Ліцензії на здійснення валютних операцій, видані на підставі Закону України «Про валюту і валютні операції», діють безстроково (раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися строком до трьох років).

Отже, на сьогодні на валютному ринку діють 42 учасники, які мають генеральну ліцензію/ліцензію на здійснення валютних операцій.

З переліком небанківських установ, які отримали ліцензії на здійснення валютних операцій, можна ознайомитися за посиланням.