Новости

Сельхозтоваропроизводители: в правительстве рассматривают предложения по смягчению налоговой нагрузки для этой категории

10.07.2020 / 15:00

Група народних депутатів запропонувала повернутися до розгляду законопроєктів «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції» (№ 3131) і «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення системи оподаткування у сфері земельних відносин і сільського господарства» (№ 3131-1) і переглянути рішення, прийняті Комітетом 3 червня 2020 року. Про це йшлося на засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики в режимі відеоконференції, яка відбулася 9 липня за участю 27 членів Комітету.

Народний депутат Мар’ян Заблоцький розповів, що після ухвалення рішення щодо зазначених законопроєктів відбулася низка дискусій у професійних колах і з народними депутатами, у ході яких було висловлено зауваження. «Є пропозиція його дещо пом’якшити», — сказав доповідач, зауваживши, що пропонується «прийняти ще більш об’єднуюче і красивіше рішення».

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания