Новости

Налоговики обнаружили ошибки в заполнении приложения 3 и /или 4 к декларации по НДС: могут ли уменьшить сумму бюджетного возмещения?

13.07.2020 / 12:00

Чи може контролюючий орган за результатами перевірки зменшити суму бюджетного відшкодування, якщо платником було допущено помилку при заповненні додатка 3 (Д3) та/або додатка 4 (Д4) до декларації з ПДВ?

Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.

У складі декларації з ПДВ подаються, зокрема додаток 3 (Д3) «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» та/або додаток 4 (Д4) «Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість та/або врахування реєстраційної суми платника податку, що реорганізується, в обрахунку реєстраційної суми правонаступника».

Якщо за результатами...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания