Новости

ГНС: «О новациях законодательства – в помощь налогоплательщикам»

14.07.2020 / 11:20

Запоріжці знають, куди звертатися за роз’ясненнями нових положень податкового законодавства, – на «гарячу лінію» ГУ ДПС у Запорізькій області. Ось що цікавило додзвонювачів цього тижня.


З якого періоду можна застосовувати програмні РРО?

З 01.08.2020 р. суб’єкти господарювання можуть при здійсненні готівкових розрахунків із споживачами застосовувати програмні РРО, використовуючи застосовувати будь-який пристрій (смартфон, планшет, комп’ютер тощо). Програмний РРО за допомогою спеціального програмного забезпечення може фіскалізувати розрахункові операції на сервері ДПС.

Відповідне програмне забезпечення надаватиметься ДПС суб’єктам господарювання безкоштовно.

З метою інформування платників податків з питань впровадження програмних РРО ДПС створено банер «Програмні РРО» на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/, в якому розміщується актуальна інформація.

Порядок застосування програмних РРО визначено Законом України від 20.09.2019 р. № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Чи враховуються при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток штрафи, що накладаються податковими органами?

...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания