Новости

Работа в фермерском хозяйстве: обязательно ли заключать трудовой договор в письменной форме с работниками?

15.07.2020 / 17:00

Держпраці України вважає, що так, обов’язково. З особами, залученими до роботи у фермерському господарстві, укладається трудовий договір (контракт) у письмовій формі, в якому визначаються строк договору, умови праці і відпочинку (тривалість робочого дня, вихідні дні, щорічна оплачувана відпустка, форми оплати праці та її розміри, харчування тощо) (ст. 27 Закону України «Про фермерське господарство»).