Новости

Дивиденды в пользу резидента Кипра: при каких условиях применяется ставка налога на доходы в размере 5 %?

20.07.2020 / 12:30

ГУ ДПС у м. Києві стверджує, що положення пп. «а» п. 2 ст. 10 Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи щодо ставки податку на доходи нерезидентів у розмірі 5 % можуть застосовуватися до операцій з виплати дивідендів з України за акціями корпоративного інвестиційного фонду (резидента України) на користь кіпрської компанії, у разі якщо кіпрська компанія є резидентом Республіки Кіпр, фактичним власником таких дивідендів, володіє принаймні 20 % капіталу в такому інвестиційному фонді (капітал інвестиційного фонду визначається його статутом), інвестувала в придбання акцій такого інвестиційного фонду не менше як 100 000 євро та не має постійного представництва в Україні.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания