Новости

Питание медицинских работников: когда без НДС?

22.07.2020 / 13:15

ДПС України роз’яснила, що у разі постачання послуг з харчування громадян закладами охорони здоров’я, зокрема на базі їх блоків харчування, або підприємствами громадського харчування, з якими закладом охорони здоров’я укладено відповідний договір, режим звільнення від оподаткування ПДВ, визначений пп. «г» пп. 197.1.7 ст. 197 ПКУ, застосовується до тієї частини послуг з харчування, що надається в межах норм харчування, встановлених постановою № 818.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания