Новости

Оказана благотворительная помощь в течение действия карантина: что с налогом на прибыль?

27.07.2020 / 09:00

Чи здійснюється коригування фінансового результату до оподаткування платником податку на прибуток при наданні благодійної допомоги чи безоплатному перерахуванні (передачі) коштів, товарів (робіт, послуг) ЮО протягом дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), та яке документальне оформлення понесених витрат має бути у надавача такої допомоги?

У 2020 році отримали право не застосовувати коригування фінансового результату до оподаткування, передбачене пп. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 ПКУ, платники податку на прибуток, які протягом дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), добровільно перераховуватимуть (передаватимуть) грошові кошти, лікарські засоби для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційні засоби і антисептики, медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, медичні вироби для скринінгу хворих, розхідні матеріали для надання медичної допомоги, медичні вироби, лабораторне обладнання розхідні матеріали, реагенти для лабораторних досліджень, медичні вироби, лабораторне обладнання, розхідні матеріали для інфекційних відділень, патологоанатомічних відділень тощо, засоби особистої гігієни, продукти харчування та/або товари за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України:

...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания