Новости

Плата нерезиденту за техподдержку программной продукции: подлежит ли обложению НДС?

27.07.2020 / 15:30

ДПС України пояснила, що оскільки внаслідок постачання нерезидентом підприємству послуг із технічної підтримки програмної продукції відбуваються зміни (оновлення, доповнення тощо) у програмній продукції (її компонентах), то така операція для цілей оподаткування ПДВ розглядається як операція з надання права на використання програмної продукції (її компонентів), плата за яку не вважається роялті, що не підлягає оподаткуванню ПДВ з огляду на вимоги п. 261 підрозділу 2 розділу XX ПКУ.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания