Новости

Налоговый долг: ГНС об основных изменениях в механизме взимания

29.07.2020 / 11:00

Офіс великих платників податків ДПС нагадує, що відповідно до вимог ст. 16 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платник податків зобов’язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Сьогодні свідома сплата податків вже є частиною культури людини, її освіченості. Своєчасне надходження коштів до бюджету певною мірою залежить від того, наскільки повно платники обізнані з нормами податкового законодавства.

Закон України від 16.01.2020 р. № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) є малою податковою реформою, оскільки вносить суттєві зміни практично в усі розділи ПКУ.

Розглянемо основні зміни, запроваджені Законом № 466 щодо стягнення податкового боргу:

1. Встановлюється, що стягнення заборгованості з частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань відтепер буде здійснюватись у порядку, визначеному статтями 59-60 та 87-101 Податкового кодексу України.

...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания