Новости

Максимальная продолжительность отпуска: на что может рассчитывать работник за отработанное время?

31.07.2020 / 12:00

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області роз’яснило, що згідно з частиною п’ятою ст. 11 Закону України «Про відпустки» (далі – Закон) забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості двох років підряд.

Частиною другою ст. 12 Закону передбачено, що невикористану частину щорічної відпустки має бути надано, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше дванадцяти місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

Частиною третьою ст. 10 Закону встановлено обмеження щодо загальної тривалості щорічних основної та додаткових відпусток (не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, зайнятих на підземних гірничих роботах – 69 календарних днів), на які має право працівник у відповідний робочий рік, тобто за один робочий рік.

Згідно з роз’яснювальним листом Міністерства соціальної політики України від 08.07.2019 р. № 793/0/204-19 «Щодо надання щорічних основної та додаткових відпусток не більше 59 календарних днів» на випадок, коли працівникові після використання...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания