Новости

Выполнение субподрядчиком проектных работ для подрядчика: что с НДС?

05.08.2020 / 09:20

ДПС України нагадала, що місцем постачання інжинірингових та інженерних послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання (пп. «в» п. 186.3 ст. 186 ПКУ). Тому операція підприємства (субпідрядника) з постачання послуг із виконання проєктних робіт генпідряднику-резиденту є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковується ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20 %.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания