Новости

Начислены проценты за пользование займом ФЛ: будет ли НДФЛ?

10.08.2020 / 12:00

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума процентів, нарахованих на користь ФО за користування позикою, отриманою від такої ФО?

Якщо в договорі про надання позики буде передбачено обов’язок нараховувати проценти за користування коштами, такі проценти у розумінні ПКУ не вважатимуться процентами, оскільки не відповідають терміну «проценти», визначеному у пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания