Новости

Строительно-монтажные работы за счет государственных средств: что с НДС?

13.08.2020 / 14:00

ДПС України пояснила, що операції з першого постачання доступного житла та житла, що будується із залученням державних коштів, звільняються від оподаткування ПДВ. Операції з постачання будівельно-монтажних робіт (БМР) з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти, також звільняються від оподаткування ПДВ (п. 197.15 ст. 197 ПКУ).

Отже, операція будівельної організації (виконавця робіт — підрядника) з постачання БМР з будівництва житла (у тому числі гуртожитку), що будується за державні кошти замовнику, звільняється від оподаткування ПДВ.

/ІПК від 14.07.2020 р. № 2833/6/99-00-05-06-02-06/ІПК/