Новости

ЕСВ: обязано ли ФЛП, которое одновременно является наемным работником, платить единый взнос?

14.08.2020 / 11:20

ГУ ДПС у м. Києві застерігає, що платник єдиного внеску, визначений п. 4 частини першої ст. 4 Закону № 2464, перебуваючи на обліку у контролюючому органі, зобов’язаний визначити базу нарахування єдиного внеску та сплатити суму внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску на місяць, незважаючи на наявність трудових відносин з роботодавцем.

/ІПК від 14.07.2020 р. № 2861/Д/26-15-33-18-12-ІПК/