Новости

Доходы нерезидентов от операций с государственными ЦБ: как отразить в декларации по налогу на прибыль?

26.08.2020 / 09:00

ДПС України роз’яснила, що доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту), або прибутку від здійснення операцій з продажу, або іншого відчуження державних цінних паперів (крім прибутку нерезидентів, зареєстрованих у державах (на територіях), включених до переліку держав (територій), затвердженого КМУ відповідно до п. 39.2.1 ст. 39 ПКУ, від здійснення операцій з продажу або іншого відчуження державних цінних паперів або облігацій місцевих позик, або боргових цінних паперів, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями)...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания