Новости

LAW & TRADE 2020 — A2B FORUM: эксперты о главных вопросах международной торговли

28.08.2020 / 13:20

Law & Trade 2020 — унікальний майданчик для будівництва містка, комунікації та відвертої дискусії про практику між законниками, консалтинговими компаніями, державним сектором і міжнародним ринком комерції.

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» — інформаційний партнер заходу.

Промокод для знижки 30 %: SL-5BJAE-NHT98FC

Програма та реєстрація:

ОНЛАЙН УЧАСТЬ - https://cutt.ly/0ffp3ol

ОФЛАЙН УЧАСТЬ - https://bit.ly/2C0wB5l

Програма за посиланням: https://bit.ly/2NNm7Je

Дата: 11 вересня 2020 року

Час: 09:00 — 19:00

Місце: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15, Київ або онлайн


Ми вирішили поєднати формат живого спілкування (offline) та online, щоб Ви мали змогу взяти участь, перебуваючи у будь-якому куточку країни.

Загальні питання міжнародної торгівлі чи детальний розгляд одного з її напрямів — саме Ви обираєте, в якому форматі провести день на Law & Trade. Відкриття та Сесія 1 відбудуться на Головній сцені IQ Business Center.

Під час наступних Сесій 2 і 3 Ви зможете як залишитися в основному залі для обговорення актуальних питань ЗЕД, контрактів, митного оформлення, так і відвідати спеціалізовані конференції щодо питань: податків, арбітражу і міжнародного судочинства, особливостей ЗЕД в агросекторі, ризик-менеджменту та форензику.

Law & Trade 2020 (що є частиною групи А2В Forum, які проводить Асоціація адвокатів України) — це Ваш шанс отримати кваліфіковані відповіді на будь-які запитання щодо: іноземних інвестицій; перспектив торговельних ринків, конкуренції; захисту активів; валютного регулювання; ЗЕД-контрактів та їх супроводу; проблемних аспектів експорту та роботи з митницею; транснаціональних операцій, їх оподаткування і ТЦУ; застосування нових правил ІНКОТЕРМС; практики арбітражу і представництва інтересів компанії в міжнародних організаціях і судах.

40 спікерів і експертів

Симбіоз державного сектору з кращими представниками юридичного ринку, фінансового консалтингу та аудиту за участю перших облич торговельних, у тому числі міжнародних організацій, — саме це чекає на Вас під час кожної Сесії на всіх сценах Law & Trade. Окрім того, виступи спікерів супроводжуватимуть коментарі визнаних експертів: топменеджерів міжнародних корпорацій, українських компаній-експортерів, торговельних представництв тощо.

Серед учасників

Центром обговорення актуальних питань міжнародної торгівлі та її супроводу на один день стане Київ. Столиця України прийматиме сотні учасників та гостей з усіх регіонів країни, а також іноземних представників із СНД, ЄС та Азії. Law & Trade — це майданчик, який об’єднує бізнес і компанії, що супроводжують його діяльність, відтак серед відвідувачів Форуму: провідні адвокати та корпоративні юристи, банкіри і фінансисти, аудитори, законники, судді, посадовці та державні службовці, а також представники українського ринку логістики, трейдери й брокери.

Генеральний партнер: АО «Dmitrieva & Partners».

Партнери: Law Firm «Goretskyy & Partners», ID Legal Group, Pavlenko Legal Group, Teffi Law Firm.

Залишились запитання? Звертайтесь за тел.: +38 067 441 10 27, +38 067 327 53 32, e-mail: forum@uaa.org.ua